« | Main | »

October 22, 2008

Comments

CFVB, Pat

This WOD should be called the "Pat-killer". Holy smokes....all those HSPUs! WTF? It's almost like CrossFit expects me to be well-rounded or something?

Weezy/Lisa

What happened to Linda?! Are you saving it for me for Saturday.........hint, hint?

RobW

Pat, you didn't think Thomi would let you crush the WOD three days in a row, did you? BTW, ridiculous time yesterday.

Dave W.

hahaha I saw this workout and immediately thought of Pat. This is what you get for smoking it on yesterdays WOD, good luck brother!

nicholas

45:57, handstands. Too cold for running. Need to go back to Arizona.

jessica

d@mnit i really want to do this one but i'm sick as a dog. slept on the couch all day yesterday and so far today. any suggestions to get better quicker?

Court

35:34 1 abmat...this was just plain ugly!

RobW

37.14 rx'd. HSPU not my specialty.

Thomi CFVB

Jess... Airborne and aleve cold and sinus.. I have some gunky crap too right now and that is what I am doing :)

Thomi: 36:35 subbed 70 double unders for every run, plus nose blowing for boogies yayyyyy!!!
Pat: 47:00 poor form on the HSPU awww poor boy, they are his nemisis!

Thomi CFVB

Ummm I meant nemesis :) heheh :)
Side note did L sits after the WOD and PR'd at 49 seconds yayyy!

gerry

25:43 as rx'd

WOW!!!

Adam

32:29
I miss penny. How are you? I know you're reading this.

Joe

28'17" as rx'd...what do you know...another suckfest.

Tommy

35:31 as rx'd

Jill

39 something I think, subbed pike push-ups for hspu. Ozzy thanks for running the last one with me. Jess I hope you feel better soon.

Stefani

36:43 with b/g band hspu's....feel better soon Jess

Jake H

Smoker...25:03 as rx'd.

Tiemoquosmomy

[url=http://songofsongsmusic.com/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-accounts-through-getting-hacked/ ]Hosting[/url] - to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zapasów serwerowni. Jeszcze ściślej mówiąc polega to na "zajęciu" daniu do dyspozycji danej pojemności dysku twardego, na której wolno zachowywać pliki tworzące sens stron WWW i lub udostępnienie powierzchni dysku jak położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna kategoria hostingu to udzielenie znacznych obrębów dysku, a nawet zupełnego serwera lub kilku - w charakterze namacalnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o użyczenie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia wielorakich odmian danych dostępnych przez Internet.Wiele usług hosting jest płatnych. Więc dlatego nie chcemy Cię kłamać. Nasze usługi hostingrównież są niedarmowe, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w globalnej siecie. Oferujemy hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszej możliwej opłacie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Zapraszamy na serwis. Nasze usługi hostingtakże są odpłatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w globalnej siecie Nie możesz uwierzyć? Przekonaj się Jeśli tak to bezzwłocznie wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się o przwdzie tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najlepszą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz zmuszony przeznaczać dużych pieniędzy za usługi hosting. Dajemy w ofercie wiele zniżek i okazji wyjątkowo dla wiernych, ale i także dla świeżych odbiorcó. Wpadnij niezwłocznie na naszą stronę. Przekonaj się ile masz możliwość oszczędzić z nami.

Jeappeari

[url=http://www.rweh.org/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-accounts-through-getting-hacked/ ]Hosting[/url] - to użyczanie przez dostawcę usług internetowych zapasów serwerowni. Jeszcze dokładniej definiując polega to na "zajęciu" oddaniu do użytkowania określonej objętości dysku twardego, na której można magazynować pliki tworzące treść stron WWW i bądź udostępnienie przestrzeni dysku jako miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna kategoria hostingu to udostępnienie dużych obrębów dysku, a nawet skończonego serwera czy też kilku - w charakterze namacalnego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udostępnienie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla pomieszczenia wielorakich odmian informacji osiągalnych przez Internet.Dużo usług hosting jest płatnych. Właśnie dlatego nie mamy na celu Cię kłamać. Nasze usługi hostingtakże są płatne, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w sieci. Oferujemy hosting na najwyższym poziomie, po najniższejdopuszczalnej opłacie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Zapraszamy na portal internetowy. Nasze usługi hostingtakże są niedarmowe, z z jedną różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w globalnej siecie Nie możesz w to dowierzyć, czy negujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest wypisane? Jak tak to koniecznie wejdź na nasz portal i nabierz przekonania o słuszności tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w niedużej cenie. Nie będziesz zmuszony płacić dużych sum za usługi hosting. Jeżeli wpadniesz pierwszy raz na naszą stronę, pomożemy Ci we wszystkim. W naszej ofercie odszukasz dużo okazjonalnych zniżek dla świeżych kontrahentów. Jak natomiast jesteś naszym wiernym kontrahentem, bądź pewien, że będziesz miał ewentualność skorzystać z wyjątkowych promocji. Przekonaj się sam i zajrzyj koniecznie. Spostrzeżesz ile jesteś w stanie oszczędzićz nami.
[url=http://stinovlas.com/how-in-order-to-stop-hosting-account-from-being-hacked/ ]Hosting[/url]

CyncImpuppy

[url=http://angry-birds-one.com]Angry Birds[/url]

Coancevon

[url=http://rozreklamowani.pl]gadżety reklamowe[/url]
Jaki jest najmocniej wydajny rodzaj zalecania swojej instytucji? Jakże zwiększyć liczebność interesantów i co za tym idzie obroty w swojej jednostce. Odpowiedź jest wprost, bezproblemowa. Reklama. Sprawia ona szczególne korzyści dla naszego biznesu. Powoduje, że nasze logo jest rozpoznawalna, obywatele są świadom jej życia, to znaczy stan ewentualnych klientów non stop wzrasta. Jest niemniej jednak dużo odmian reklamy. Reklama telewizyjna, tak zwany spot reklamowy, reklama w radiu, w gazecie itd. Pożądałbym Ci wszelako zilustrować równie efektywną reklamę którą jest reklama telewizyjna, a mianowicie gadżety reklamowe. Jest w tej okolicy przemówienie o wszelkich obiektach użytku rutynowego, jak garnuszki, długopisy, zabawki, koszulki, na których zdołasz umieszczać logotyp własnej fabryki. Już sam się przekonaj jak to działa i pomyśl przez chwilę. Idziesz jezdnią w latko i mijają Cię obywatele w wytwornym podkoszulku z logotypem Twojej spółki. Czy to nie porywająca i praktycznie darmowa jakość reklamy? Otóż to! Ludziska poprzez zastosowanie artykułów, których standardowo i tak będą używać, reklamują Twoją instytucję, sprawiając, iż inni poczynają się nią frapować. Inwitujemy na naszą witrynę, na której odnajdziesz całą proponowaną przez nas ofertę i przedstawisz się z naszymi niskimi cenami. Gwarantuję Ci, że plusy jakie zdoła otrzymać Twoja firma wielokrotnie przekraczają poniesione wydatki.

insoniouh

[url=http://iphone-5-en.com]iphone 5[/url]
[url=http://lady-gaga-en.com]lady gaga[/url]
[url=http://rebecca-black-en.com]rebecca black[/url]

The comments to this entry are closed.

Contact us

  • If you have any questions please email me at thomi@crossfitvb.com

Location

  • We are located at 217 First Colonial Road, Suite #106, Virginia Beach, VA. 23454. From route 264 get off at the First Colonial Road South exit. Cross over Virginia Beach Blvd and we are in the office/warehouse park on the right. If you go over railroad tracks then you went too far!

About us

  • We were the first dedicated crossfit facility in the hampton roads area!!!!! Personal instruction as well as group classes are available. First responder and military discounts apply. We are passionate about Crossfit, working out, and living a healthy lifestyle. Our enthusiasm is evident in the way we conduct our business, live our lives, and treat our clients. We have a sincere desire to improve the quality of our client’s lives. Physical health spills over into all other facets of our lives. When you look, feel, and perform better, it shows in everything you do. Please feel free to contact us with any questions or comments. Thanks!